Hizmetlerimiz

YENİLENEBİLİR ENERJİ TESİSİ

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) projelerini IEC standartlarına ve yürürlükteki kurallara göre ve IEC 62446’ya göre raporlar hazırlıyoruz. Birçok lisanslı ve lisanssız projemiz ile milli sermayeye destek oluyoruz .

PV Tesisleri

%80 inin güner enerjisi projeleri ile 200 MW’dan fazla yenilenebilir projeyi tamamladık. Şebekeye MV seviyesi ile bağlı ilk PV tesisi, 2011 yılında PRATİKUS tarafından kurulmuştur (Gazi Üniversitesi Teknopark PV Tesisi-250 kW).

AR-GE ÇALIŞMALARI

Yenilenebilir enerji için kullandığınız pv mv sistemlerinin en yeni en güncel teknoloji ile güncelleştirilmesini daha verimli bir enerji kullanılmasını sağlamak için çalışıyoruz.

CORPORATE

Satın alma ve yükleme aşamalarında, planlama ve kontrol etme konularında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Özellikle güneş enerjisi projelerinde, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

BİNA ELEKTRİK PLAN TASARIMI

Binalar için CAD dosyası üzerinde elektrik planı tasarımı hazırlıyoruz. Aydınlatma Sistemi, Güç, Güçlü Mevcut Elektrik Dağıtım Planları, Enerji Dağıtım Sistemleri, Enerji Yedekleme Sistemleri, Zemin Sistemi, Aydınlatma Koruma Sistemleri, Zayıf Akım Sistemleri, Telefon İletişimi, Yardımcı Sistemler, Ses Sistemi, Kablo Sistemi, Veri ve Yerel Ağ (LAN) Sistemler, CCTV Kapalı Devre Televizyonu, Veri Merkezi, Yangın Algılama ve Uyarı Sistemi, Kontrol ve Enstrümantasyon, Hemşire Çağrı Sistemi, İnterkom ve PA Sistemi, Çağrı Sistemi, Zil Sistemi, Saat Sistemi alanlarında hizmet veriyoruz.

.

Enerji Bizim İşimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçları için en uygun ve sürdürülebilir saf mühendislik çözümleri üretiyoruz. Vizyonumuz teknolojik gelişmelere paralel olarak yeni çözümler üretebilmektir. GES, RES ve CSP teknolojisini en  uygun ve en düşük maliyete indirgeyerek çalışmalar yapıyoruz.

.

Sunduğumuz Hizmetler

Biz güneş panelleri, rüzgar değirmenleri, polikristal silikon güneş pv, monokristal silikon güneş pv, ince film güneş pv büyük ölçekli montaj ve güneş enerjisi tesislerinde anahtar teslimi projelerini tasarlıyoruz devreye yüklemek için çalışıyoruz.

Solar Panel Projeleri

Demo içerik.

Uzman Ekip

Demo içerik

Kalite Kontrol

Demo içerik

Rüzgar Enerjisi Projeleri

Tribün Kontrolü

Demo içerik…

Şimdiye kadar attığımız imzalar

Temiz Enerji Kaliteli İşçilik

15

Yıllık Hizmet

55

Şehirde yapılan proje

3000

Müşteri Porftöyü

1300

'den fazla tesis projesi