Hakkımızda

PratikUS

Pratik Us  Elektrik Danışmanlık Enerji Proje Mühendislik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılından beri faaliyet gösteren, kazandığı deneyim ile hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahipliği yapan ve sektöründe lokomotif şirket konumunda yer almaktadır.

Pratik Us Elektrik, enerji ve elektrik sektöründe projeler geliştirerek, danışmanlık desteği sunarak işin ilk sürecinden son aşamasına kadar müşterilerine eşsiz ve üstün hizmet sunmaktadır. Enerji sektöründe verdiğimiz hizmetlerimizin temel noktasını yenilenebilir enerji kaynakları oluşturmaktadır.  Öncelikli hedeflerimiz, enerji üretimimiz ve üretkenliğimiz için en uygun çözümleri sunmak ve yatırım maliyetlerini en aza indirgemek için uygulama projelerini hazırlamaktır. Bunun yanı sıra elektrik sektöründe endüstriyel binaların elektrik tesisat planlarının hazırlanması ve hizmet binalarının (Havalimanı, alışveriş merkezleri, hastane vb.) elektrik tesisat planlarının hazırlanması konularında faaliyet göstermektedir.

Temel amacımız hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlarla karşılıklı fayda çerçevesinde hareket etmek ve yenilikçi bakış açısı ile gelişime ve değişime öncülük ederek, kaliteden ödün vermeden hızlı, zamanında ve esnek üretim anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Pratik Us Elektrik müşteri memnuniyetini sürekli geliştirmeyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışıyla teknolojik gelişmelere paralel çözümler üretmeyi kendine VİZYON edinmiştir.

Belirlemiş olduğu bu vizyon çerçevesinde müşterilerinin ihtiyaçları için en uygun ve sürdürülebilir saf mühendislik çözümlerini üretmeyi kendine MİSYON edinmiştir.

ÇATI ÜSTÜ SİSTEMLER

Kendi enerjinizi kullanın arta kalan ihtiyaç fazlası elektriğinizi 10 yıllık alım garantisi altında devlete satın.

AYDINLATAN PROJELER

Aydınlatma sistemleri ilgili destek için çalışıyoruz.

PROJE ÜRETİMİ

En pratik çözümler ve ihtiyacınıza göre projeler üretiyoruz.

Yüksek Verimli Enerji Dönüşümü

Hazırlanıyor.

Hazırlanıyor.

Hazırlanıyor.

İş Alanları Yoğunluğumuz

Proje Tasarım ve Danışmanlık 78%
Güneş Enerjisi Tesisi Projeleri 100%
Bina İçi Elektrik Plan Tasarımı 70%
Biyo Enerji ve Diğer Alanlar 55%

Ekibimiz

En İyisi İçin Çalışıyoruz

Abdurrahman MERZİFONLUOĞLU

Elektrik Mühendisi

Eren GÜNEY

Eletrkik Mühendisi

Emre SEÇGİN

Elektrik Mühendisi

Burak KANDEHİR

Elektrik Mühendisi

Canfeda ÇIKRIKÇI

Elektrik - Elektronik Mühendisi

Veysel KÜÇÜKŞENER

Teknik Ressam

Raşit YAZAR

Teknik Ressam

Kübra KUŞHAN

Muhasebe